X
تبلیغات
زولا

جریان انحرافی در تنکابن ( شهسوار )

جریان انحرافی

با سلام

از آنجایی که آشنایی مردم با اهداف و برنامه های جریانات انحرافی و انتقادی و به روز رسانی اطلاعات آنها در این زمینه گام اصلی در مبارزه با جریان انحرافی است.

مردم ما مردمی فهیم و با تدبیر و همچنین دارای تحلیل هستند و در شرایطی که اطلاعات صحیح و به روزی در اختیار داشته باشند به شکل درستی از قدرت تشخیص خود استفاده می کنند.

با اینکه به نظر می رسد اهداف جریان انحرافی و جریان فتنه 88 یکی نیست اما هر دوی این جریانات در یک جهت حرکت می کنند و آن به چالش کشیدن اصل نظام و تفکر نظام است.

هر کدام از این جریانات به گونه ای در این زمینه سعی در ایجاد مسئله و مشکل در نظام کردند و با اینکه جریان فتنه توانست تا حدی برخی شورش ها را به دست گیرد اما جریان انحرافی اخیر به خاطر دانش و آگاهی مردم حتی فرصت بروز و ظهور نیز نیافت.

وظیفه خطیر اطلاع رسانی، روشنگری و به روزرسانی بر عهده رسانه های گروهی، شنیداری و دیداری است که در همه جوانب مخصوصا در زمینه های خاص اعتقادی و ملی اقدام به روشنگری می کنند که تا کنون سکوت پیشه کرده اند.

به عنوان یک شهروند تنکابنی وظیفه داریم همشهریان خود را از نظر علمی و آگاهی تغذیه کرده و اطلاعات آنان را در زمینه های سیاسی به روز نگه دارم تا در مواجه با چنین جریاناتی که اکنون در شهر حضور دارند، خود مردم بر اساس اطلاعات و تحلیل صحیح خود برخورد مناسب داشته باشند.

بر آن شدیم در این وبلاگ نسبت به تحرکات جریان انحرافی و پشت پرده مسائل به وجود آمده در شهر اطلاع رسانی کنیم.


نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)